Úvod  »  Novinky  »  IX.A - Výlet do Oparenského údolí spojený s přespáním ve škole  »

IX.A - Výlet do Oparenského údolí spojený s přespáním ve škole

Výlet do Oparenského údolí měla třída IX.A naplánovaný již před prázdninami a všichni se na něj velmi těšili. I za mlhavého a chladného počasí třída vyrazila na Lovoš, kde bylo necelých 5 stupňů. Úžasný výhled se bohužel nekonal, protože nad krajinou se vznášela mlha. Ale všichni si prošli naučnou stezku, poté navštívili místní zříceninu a dali si dobrý oběd v restauraci Oráč. Odpoledne žáci strávili hraním her, fotbalu a přípravou večeře. Po večeři si rozdělali na hřišti oheň a zazpívali si u kytary. Chlapci ještě za tmy neúnavně kopali do míče, ale po desáté hodině se všichni (ač neradi) uložili do spacáků. Ráno se nikomu nechtělo z teplých pelíšků, ale vůně kakaa a čerstvých palačinek je přece jen vytáhla. Po snídani úklid a plni nových zážitků všichni vyrazili do svých domovů. Děkujeme Kamile Vlčkové za výbornou snídani, maminkám za úžasné domácí marmelády, panu Schneiderovi za večeři a svačinu a také Pavlu Roučkovi za kytarový doprovod u ohně. Jistě nás brzy mezi učením čeká nějaký pěkný výlet.

Fotky z výletu si můžete prohlédnout na školním facebooku.