Úvod  »  Novinky  »  Mikuláš 2015  »

Mikuláš 2015

Dne 4.12. 2015 navštívil naši školu Mikuláš se svojí družinou andílků a čertů....Atmosféra ve škole se dala od rána krájet, všichni tušili, že velký den přijde zřejmě právě dnes...Bude čert vědět, že jsem zlobil, že nenosím úkoly a občas si taky nevyčistím zoubky? A ví andílek, že se každý den pilně učím a připravuji do školy? A že pomáhám mamince a tatínkovi? Věděli to....V každé třídě pronesl Mikuláš pár slov, andílci rozdali drobnou sladkost, čerti nějaké to uhlí těm, kteří byli zapsáni na černé listině, všichni slíbili, že se polepší a také Mikulášovi a jeho družině zazpívali nebo zarecitovali....Dnešní den se povedl a největší díky patří....no přece Mikulášovi, andílkům a čertům....P.S. Letos čert nakoukl také do školky, ale děti byly tak hodné, že se nemusely bát....

Více fotek z dnešního dne si můžete prohlédnout na školním facebooku.