Úvod  »  Novinky  »  Recitační soutěž - školní kolo  »

Recitační soutěž - školní kolo

Příjemnou tradicí se na naší škole stala recitační soutěž, která se tentokrát již počtvrté konala dne 25.1. 2016. Do soutěže se přihlásilo celkem 28 žáků, kteří byli rozděleni do pěti kategorií. Porota složená z ředitele školy Mgr. Lukáše Šimona a paní učitelek Mgr. Schneiderové, Mgr. Tkáčové a Ing. Bc.Broné před sebou měla nelehký úkol - vybrat v každé kategorii dva postupující. Konkurence byla velká, tudíž porota musela hledat i ty nejmenší chyby. Každá kategorie má nyní své vítěze, kteří budou školu reprezentovat v městském kole dne 23.2. 2016. Jsme rádi, že zájem o soutěž je tak vysoká, a že diváky se stávají i rodiče. Děkujeme všem zúčastněným, gratulujeme vítězům a přejeme jim hodně štěstí v dalším kole. Velké poděkování patří také paní učitelkám, které žáky na soutěž připravily.

Výsledky:

0. kategorie