Úvod  »  Novinky  »  Projektový den  »

Projektový den

V pátek 27. května 2016 je připraven pro žáky projektový den nazvaný „Mimořádné události". Cílem projektového dne je připravit žáky na řešení mimořádných událostí v životě, posílit spolupráci a praktické dovednosti, naučit žáky kázni a soustředění a poté ověřit získané dovednosti.
Pro všechny třídní kolektivy bude připraveno celkem 8 stanovišť.
Pro žáky 1. - 3. ročníku to bude dopravní výchova, evakuace, přesun skupiny s nákladem a evakuační zavazadlo. Dále se pak budou zabývat tématikou integrovaného záchranného systému a tísňových linek.
Žáci 5. - 8. ročníku budou absolvovat dopravní výchovu, evakuaci, přesun skupiny s nákladem, evakuační zavazadlo, první pomoc, topografii a práci s buzolou, prostředky protichemické ochrany a telefonickou komunikaci s operátory tísňových linek.
Akce začne v 9.50 pro první stupeň, první dvě hodiny se vyučuje dle rozvrhu.
Pro druhý stupeň a 4. a 5. třídu v 10,45hod., první tři hodiny se učí a šestou. Vyučování končí dle rozvrhu.
Mgr. Milena Antošová