Úvod  »  Novinky  »  Den dětí  »

Den dětí

1. 6. jsme oslavili Den dětí zajímavým projektovým dnem.  V první části dne, do desíti hodin dopoledne, byly činnosti 1. a 2. stupně rozdílné.  Žáci od 1. do 5. třídy měli určenou trasu vycházky, při níž plnili rozličné úkoly – zpívali, sportovali, skládali říkanky, luštili zprávy Morseovou abecedou a jiné.  Žáci 2. stupně se podle svého zájmu přihlásili do tří sportovních disciplin a v nich se utkali se svými spolužáky. Mohli vybírat z fotbalu, ringa a badmintonu. V druhé části dne probíhaly již tradiční pouťové atrakce, které si pro své spolužáky připravili žáci VII. A  a  IX. A. Nádherné počasí, prima nálada a pěkné zážitky přispěly k oslavě Dne dětí. Fotografie z akce můžete zhlédnout na facebooku školy.