Úvod  »  Novinky  »  Krajská přehlídka v recitaci - soubory  »

Krajská přehlídka v recitaci - soubory

S textem Markuse Zusaka Zlodějka knih jsme se v pátek 20.4. 2018 zúčastnili krajské recitační přehlídky. Děvčata předvedla neuvěřitelný výkon, do republikového kola se však bohužel neprobojovala. V konkurenci základních uměleckých škol a divadelních souborů bylo velmi těžké se probojovat dále, jsme však přesvědčeni, že včerejší den pro nás byl naopak výhrou. Máme za sebou tři měsíce tvrdé práce a ušli jsme obrovský kus cesty, děvčata na sobě neuvěřitelně zapracovala a věnovala přednesu spoustu volného času. Je až neuvěřitelné vzpomenout si na leden, kdy se jednalo pouze text vytržený z knihy a srovnat včerejší výkon našich děvčat. Jedná se o velmi silný text a příběh. Rádi ho v květnu ukážeme i Vám.