Úvod  »  Novinky  »  Vánoční jarmark ZŠ a MŠ Žalany  »

Vánoční jarmark ZŠ a MŠ Žalany

Vánoční jarmark ZŠ a MŠ Žalany
Dne 6. 12. 2018 od 16:00 hodin Vás všechny srdečně zveme na tradiční vánoční jarmark spojený s prodejem dětských výrobků, vánočními dílnami a soutěžemi, zdobením perníčků a krátkým vystoupením našich dětí. Přijďte si s námi užít první adventní týden a strávit hezké společné chvíle s dětmi. Bude pro Vás připravené i drobné pohoštění. Letos bychom Vám chtěli nabídnout také prostor pro prodej Vašich výrobků, které spolu s dětmi doma chystáte (ať je to nějaká drobná ozdoba, nebo něco na zub) - pokud se rozhodnete, že naši nabídku využijete, přijďte, prosím, svůj prodej oznámit do 4. 12. 2018 zástupkyni školy Mgr. Michaele Lachmanové(dveře mezi sborovnou a ředitelnou). Novinka je také to, že za výrobky dětí budete platit našimi vánočními tolárky, které si můžete zakoupit u vchodu do jídelny, kde bude prodejní jarmark probíhat. Těšíme se na Vaši návštěvu.
Kolektiv zaměstnanců a žáků školy