Úvod  »  Novinky  »  Divadelní představení v Městském divadle Most  »

Divadelní představení v Městském divadle Most

Divadelní představení v Městském divadle Most
Den učitelů, který každoročně připadá na 28. březen, nepatřil tentokrát jenom pedagogům. V ten samý den většina žáků ze 7. A, 8. A a 9. A dostala rovněž malý dárek, a to v podobě návštěvy divadelního představení v Městském divadle Most.
V průběhu dopoledního představení jsme tak společně zhlédli klasické dílo od Williama Shakespeara, tragédii MecBeth. Zatímco obsah díla byl dle možností zachován, kostýmy a divadelní rekvizity byly pojaty opravdu moderně.
I když se pro většinu žáků jednalo o vůbec první návštěvu divadelního představení přímo v DIVADLE, pevně věříme, že se nejednalo o návštěvu poslední.
                                                                                                  Mgr. Kaplanová Brabcová