Úvod  »  Novinky  »  OMEZENÍ PREZENČNÍ VÝUKY OD 4. 1. 2021 DO 8. 1.2021  »

OMEZENÍ PREZENČNÍ VÝUKY OD 4. 1. 2021 DO 8. 1.2021

Vážení zákonní zástupci,
usnesením Vlády ČR ze dne 23. 12. 2020 o přijetí krizového opatření se s účinností od 27. 12. 2020 omezuje prezenční výuka žáků na základních školách. V souladu s usnesením vlády bude naše škola realizovat výuku od 4. 1. 2021 takto:

I. stupeň ZŠ:
Prezenčně ve škole se vzdělávají pouze žáci 1. a 2. ročníku. Výuka probíhá dle platného rozvrhu hodin. Žáci 3. – 5. ročníku se vzdělávají distančním způsobem dle zavedeného systému distanční výuky.

II. stupeň:
Výuka žáků 6. – 9. ročníku probíhá distančním způsobem dle zavedeného systému distanční výuky.

Školní družina bude v provozu pouze pro žáky 1. a 2. ročníku. Jedno oddělení školní družiny tvoří žáci jedné třídy. Je zajištěna ranní i odpolední družina.

Školní jídelna umožňuje prezenční stravování pro žáky, kteří jsou přítomni ve škole. Žáci 1. a 2. tříd mají obědy přihlášené (pokud je mají zaplacené). Ostatním žákům budou obědy odhlášeny.

V systému Bakaláři budeme zveřejňovat aktuální informace.