Úvod  »  Novinky  »  Poděkování a pozvánka na promítání  »

Poděkování a pozvánka na promítání

Vážení rodiče,

děkujeme Vám za Vaši účast na včerejší přednášce o Šikaně a kyberšikaně. Pevně věříme, že se nám povedlo Vás zaujmout, a že jste si odnesli něco nového a poučného, a tak se nám bude zase o něco lépe spolupracovat a jistě se nám podaří minimalizovat výskyt rizikového chování na naší škole.

V tradici přednášek bychom rádi v budoucnu pokračovali, a proto Vám již v příštím pololetí nabídneme další blok, tentokrát zaměřený na problematiku drog a závislostí.

Pro ty, kteří se nemohli přednášky zúčastnit, nabízíme vypsání nového termínu počátkem ledna. Máte-li zájem, přihlaste se prosím na emailu: Schneiderova.b@seznam.cz.

Vážení rodiče, na základě naší dohody na přednášce Vám nabízíme termín promítání filmu zaměřeného na kyberšikanu. Promítat se bude 15.1.2015 (čtvrtek) od 17:00 v učebně ICT. Toto promítání je pouze pro rodiče, jež absolvovali přednášku Kyberšikana a nebezpečí internetu. Děkujeme za pochopení.

V neposlední řadě bychom rádi poděkovali děvčatům z 8. A (Janě Capouškové, Nikče Vohánkové, Kamče Drašarové, Elišce Benešové, Míše Smetanové a Páje Šafářové za pomoc při organizaci a přípravu pohoštění. Výdělek z občerstvení bude použit na fotografickou soutěž, kterou tato třída připravuje.