Úvod  »  Novinky  »  Recitační soutěž - školní kolo  »

Recitační soutěž - školní kolo

Ve středu 4.2. 2015 se konalo školní kolo soutěže v recitaci, do kterého se přihlásilo rekordních 32 žáků. Všichni soutěžící byli skvěle připraveni, a tak měla porota nelehký úkol. Během soutěžního odpoledne jsme mohli slyšet mnoho krásných básniček, občas sice přišla na řadu i tréma, ale bylo vidět, že nikdo z dětí přípravu nepodcenil a vyhrát si zasloužil opravdu každý. Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích a z každé po dlouhém rozhodnutí vzešli dva vítězové. Ti také postupují do městského kola soutěže, které proběhne dne 16.2. 2015 na Základní a umělecké škole v Teplicích. Děkujeme všem účastníkům, gratulujeme vítězům a držíme jim palce v dalším kole. Poděkování patří také všem pedagogům, kteří děti na soutěž připravovali.

Porota složená z pana ředitele Mgr. Lukáše Šimona, Mgr. Miroslavy Tkáčové, Mgr. Barbory Schneiderové, Mgr. Jany Jurčíkové a Mgr. Jiřího Jaloveckého vybrala tyto reprezentanty:

0. kategorie - 1. třída

Šiml Jan - 1.B
Partyngl Martin - 1.B

1. kategorie - 2. a 3. třída

Záhorová Štěpánka - 3.A
Krinerová Natálie - 2.A

2. kategorie - 4. a 5. třída

Kubíková Kateřina - 5.A
Vavřincová Alžběta - 4.A

3. kategorie - 6. a 7. třída

Vohradská Kateřina - 6.A
Krafčík Dávid - 7.A

4. kategorie - 8. a 9. třída

Vohánková Nikola (8.A)
Šafářová Pavlína (8.A)

Soubor

Partynglová Markéta (4.A)
Procházková Anita (4.A)
Vlček Jiří (4.A)

Fotky ze soutěže si můžete prohlédnout na školním facebooku.