Úvod  »  Novinky  »  Přijďte ochutnat  »

Přijďte ochutnat

V sobotu 3.10. se na bývalé žalanské sýpce konala akce Přijďte ochutnat, která navázala na loňskou akci Přijďte se podívat. Na této akci se podílela i naše škola. Sousedé ze Žalan i okolí se krátce po obědě sešli a strávili společně se svými dětmi a přateli příjemné odpoledne. A jak již název napovídá, mohli k tomu ochutnat různé dobroty, které jim za drobný poplatek připravily děti z naší školy. Úžasný nepečený dort připravili naši nejmenší ze školky, dále návštěvníci mohli ochutnat a zakoupit různé druhy buchet a koláčů, bramborové placky, jednohubky s pomazánkou, utopence, sýry, těstovinový salát, sushi a domácí marmelády. Lisoval se čerstvý jablečný mošt, hrála hudba, slunce svítilo a všem bylo krásně. Děti si mohly ve výtvarných dílnách namalovat svého podzimního draka, a abychom nakrmili i své duše, mohli jsme přinést a odnést si i nějakou tu knihu. Akce se moc povedla a my už se těšíme na další ročník, tentokrát pod názvem....nechte se překvapit....

Děkujeme všem paní učitellkám a žákům za organizaci a přípravu této akce. Fotky z akce si můžete prohlédnout na našich facebookových stránkách.