Úvod  »  Novinky  »  Návštěva výstavy Rybářský svaz v Ústeckém kraji  »

Návštěva výstavy Rybářský svaz v Ústeckém kraji

V průběhu středečního dopoledne 13. dubna vyrazily dva autobusy s žáky 1. stupně do Jimlína, kde jsme navštívili na zámku Nový Hrad výstavu "Rybářský svaz v Ústeckém kraji". Po rozpuštění ranní mlhy nás u zámku přivítalo pěkné slunečné počasí. Prohlédli jsme si nejenom rybářskou výstavu, ale také jsme mohli navštívit přilehlé prostory zámku a vystoupat na zámeckou věž, ze které byl úchvatný pohled do okolí. Na výstavě byly k vidění zkameněliny představitelů rybí říše v dávné historii, makety ryb, různé rybářské pomůcky, foto i video dokumentace, zájemci si mohli vyzkoušet střelbu laserovou zbraní a simulaci rybolovu. Vše se obešlo bez jakýchkoliv komplikací, a tak jsme si výlet do Jimlína náležitě užili.
Fotky jsou k vidění na školním facebooku a ve fotogalerii.