Úvod  »  Novinky  »  Soutěž o nejlepší rybí pochoutku  »

Soutěž o nejlepší rybí pochoutku

V sobotu 30.4. 2016 se na zámku Nový Hrad v Jimlíně konal Rybářský den. V rámci tohoto dne byla pokřtěna Kuchařka rybích pochoutek, která je výsledkem soutěže o Nejlepší rybí pochoutku, kterou v loňském roce vyhlásil Ústecký kraj. Této soutěže se v rámci rybářského kroužku zúčastnili i naši žáci. Recepty všech účastníků můžete v této kuchařce najít. Vzhledem k ozdravnému pobytu se vyhlášení zúčastnilo jen několik našich žáků, kteří byli také oceněni ve výtvarné soutěži, kterou vyhlásil ČRS. Cenu si tak odnesl každý, kdo se zúčastnil, nepřítomní dostanou cenu ve škole. Největším úspěchem bylo krásné 2. místo Petra Záhory z I.A. Péťa si převzal cenu z rukou náměstkyně hejtmana Ústeckého kraje Jany Vaňhové a všichni mohli ochutnat jeho recept, který pro tuto příležitost připravili studenti Hotelové školy v Teplicích. Velmi nás potěšilo, že recept servíroval náš bývalý žák Radek Korf. 2. místo Petra Záhory je pro naši školu velkým úspěchem. Péťa chodí do první třídy, sotva se naučil číst a psát a už má svůj recept v kuchařce. Gratulujeme Péťovi i všem ostatním zúčastněným.