Úvod  »  Novinky  »  Adaptační pobyt Dobrá vyhlídka  »

Adaptační pobyt Dobrá vyhlídka

V termínu 7.9. - 9.9. 2016 vyjela třída VI.A na adaptační pobyt Dobrá vyhlídka, na jehož realizaci získala škola dotaci od Ústeckého kraje. Žáci strávili příjemné tři dny v kempu Jordán v Oparenském údolí. Cílem pobytu bylo ulehčení adaptace žáků při přechodu na 2. stupeň, stmelení kolektivu a prevence rizikového chování. Pro žáky bylo připraveno mnoho zajímavých aktivit. Věnovali se různým adaptačním technikám, komunikačním a situačním hrám, vytvořili si pravidla třídy, vystoupali na Lovoš, vytvořili tablo a erb třídy, zasportovali si a opekli buřty. Také absolvovali přenášku pana Pabiána se zaměřením na vztahy mezi lidmi, hodnoty v životě člověka, druhá část přednášky byla zaměřena na prevenci užívání drog. Žáci si přivezli spoustu nových zážitků a společně s učiteli si pobyt moc užili. Fotky z pobytu si můžete prohlédnout na školním facebooku.