Úvod  »  Novinky  »  Projektový den  »

Projektový den

V pátek 23. 9. probíhal ve III.A projektový den "Sbohem vlaštovky". Jak název napovídá, loučili jsme se s odlétajícími vlaštovkami tím, že jsme se o nich dozvěděli spoustu zajímavostí. Procvičili jsme si, jak zvládneme porozumět textu, skládání vět ze slov z příběhu "O poslední vlaštovce", zhlédli jsme pěkná videa o stavbě hnízda, krmení mláďat a podzimním houfování, vyráběli jsme papírové vlaštovky, které se pak usadily na dveřích naší třídy. Pracovali jsme jednotlivě, ve dvojicích i skupinách, celé dopoledne bylo soutěžní a tak ten, kdo nasbíral nejvíce vlaštoviček na svou soutěžní kartu, se stal vítězem. Drobnou odměnu však získali všichni žáci. Celé dopoledne jsme si moc hezky užili. Více fotek si můžete prohlédnout na facebookových stránkách školy.