Úvod  »  Novinky  »  Projektový den - Mimořádné události  »

Projektový den - Mimořádné události

V pátek 26. května 2017 se ve škole uskuteční projektový den Mimořádné události. Žáci se seznámí s prací Policie ČR, obsahem, cílem a používanou technikou. V přímé interakci uvidí práci policisty se služebním psem, zblízka se podívají do vozidlového parku Policie ČR (monitorovacího vozidla, policejní motorky), uvidí práci policejního technika (snímání otisků prstů a jejich význam), vyzkouší si test na přítomnost alkoholu v dechu a test na přítomnost drog ze slin. Seznámí se s prací policisty připravujícího příslušníky policie na různé bojové situace (ukázka zbraní).
Organizace: Projektový den bude probíhat po celou dobu vyučování ve škole a na čtyřech stanovištích v prostorách školního hřiště a jednoho stanoviště v prostoru školní tělocvičny. V případě nepříznivého počasí je plánovaná varianta s pláštěnkami a deštníky.
                                    Mgr. Milena Antošová, garant projektového dne