Úvod  »  Novinky  »  Recitační soutěž - školní kolo  »

Recitační soutěž - školní kolo

Dnes se konala již tradiční recitační soutěž. Zúčastnilo se celkem 26 žáků, kteří porotě přednesli mnoho pěkných básniček. Porota se letos prvně skládala i ze zástupců z řad žáků, konkrétně se porotkyní stala Kateřina Kalašová a Anita Procházková ze 7.A. Děvčata se chovala velmi profesionálně a dokázala objektivně hodnotit všechna vystoupení, i když se mnohdy jednalo o jejich kamarády.
Porota měla jako každý rok těžkou práci. Žáci se snažili a mnohdy bylo těžké a velmi emotivní se dohodnout na jednotných výsledcích. Bohužel - pravidla jsou jasná - mohou postoupit jen dva z každé kategorie. A tady už jsou postupující:

0. kategorie – 1. třída
Škorvaga Josef
Dientspierová Sofie
1. kategorie – 2. + 3. třída
Kuřík Adam
Škvorová Pavlína
2. kategorie 4. + 5. třída
Šiml Jan
Sas Veronika
3. kategorie 6. a 7. třída
Partynglová Markéta
Mudráková Adéla
4. kategorie – 8. a 9. třída
Grundová Anna Štěpánka
Kuříková Ludmila
5. kategorie – soubor
IX.A ( L. Kuříková, A. Š. Grundová, M. Kulichová, K. Léblová, K. Vavřincová)

Velkou radost máme také z chování žáků, kteří se celou dobu vzájemně respektovali, podporovali a společně se radovali z úspěchů.

Gratulujeme postupujícím, které čeká městské kolo dne 28.2. 2018, děkujeme všem zúčastněným a vážíme si Vaší práce, bylo to příjemné odpoledne. A děkujeme také všem učitelům a rodičům za jejich přípravu. Máme radost, že rodiče nás chodí osobně podporovat.

P.S. Soukromá poznámka - Oběma souborům - byli jste skvělí a jsem na Vás neskutečně pyšná. To obrovské množství textu, způsob přednesu, to by jen tak někdo nezvládl. Byl to silný zážitek a vy jste odvedli obrovský kus práce. Děkuji Vám.