Úvod  »  Novinky  »  DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO ZZ - COVID-19  »

DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO ZZ - COVID-19

DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO ZÁKONNÉ ZÁSTUPCE
Vážení zákonní zástupci,

v souvislosti s výskytem koronaviru (COVID-19) v Evropě jsme v základní i mateřské škole přijali doporučovaná hygienická opatření.
Zároveň Vás žádáme o sdělení, zda jste se Vy nebo Vaše dítě v poslední době nepohybovali v oblastech zasažených  virem COVID-19. Pokud plánujete cestu do zasažených oblastí, zvažte po návratu možnost preventivní karantény Vašeho dítěte a postupujte podle aktuálně platných doporučení MZ ČR.
V případě, pokud necháte po návratu z rizikové oblasti Vaše dítě v domácí karanténě, žádáme Vás, abyste informovali přímo ředitele školy na tel. 606 919 354, nebo mailem na simon@zs-zalany.cz. Absence bude v tomto případě omluvena, učivo předají třídní učitelé prostřednictvím systému Bakaláři.

Děkujeme Vám za spolupráci.

DŮLEŽITÉ KONTAKTY:
KHS v Ústí nad Labem tel. 736 233 176