Úvod  »  Novinky  »  Aktuální informace platné od čtvrtka 10.9.2020  »

Aktuální informace platné od čtvrtka 10.9.2020

Vážení zákonní zástupci,
vzhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci je dle nařízení Ministerstva zdravotnictví ČR od zítřka 10. 9. 2020 povinné nošení roušek ve vnitřních prostorách budov.
Od čtvrtka 10. 9. 2020 je tedy povolen vstup do budovy školy všem osobám, včetně zaměstnanců a žáků ZŠ, pouze se zakrytými dýchacími cestami. Žáci by měli mít další náhradní roušku uloženou v aktovce. Roušku budou mít nasazenou ve všech společných prostorách školy (chodby, šatny, WC, jídelna). Při výuce ve třídách je možné roušku odložit. Nadále platí zákaz vstupu zákonných zástupců do budovy školy, mimo dříve stanovené výjimky.
V platnosti jsou stále i další bezpečnostní opatření (zvýšená osobní a respirační hygiena, důkladná dezinfekce, časté a intenzivní větrání všech prostor školy, dodržování bezpečných odstupů od ostatních osob).
Zároveň Vás žádáme o zodpovědný přístup v případě výskytu jakéhokoliv onemocnění u Vašich dětí. Nutností je ponechat dítě doma, neposílat jej do školy, nadále sledovat vývoj nemoci a popřípadě kontaktovat dětského lékaře.
Děkujeme Vám za pochopení a spolupráci. Přejeme klidné dny.