Úvod  »  Novinky  »  Informace k provozu ZŠ a MŠ v období od 1. 3. 2021 do 21. 3. 2021  »

Informace k provozu ZŠ a MŠ v období od 1. 3. 2021 do 21. 3. 2021

Vážení zákonní zástupci,

vzhledem k nepříznivé epidemické situaci v ČR přijala Vláda ČR dne 26. 2. 2021 krizové opatření č. 200, kterým se nad rámec dosavadních opatření zakazuje osobní přítomnost dětí v mateřské škole a dále žákům 1. a 2. ročníků základní školy.

Mateřská škola
Dětem, pro které je předškolní vzdělávání povinné, poskytuje škola vzdělávání distančním způsobem. O způsobu distančního vzdělávání budou zákonní zástupci informováni vedoucí učitelkou Mgr. Kamilou Šmídovou.

Úplata za předškolní vzdělávání v měsíci březnu 2021 bude poměrně snížena podle délky přerušení provozu mateřské školy.

Základní škola
Všechny třídy základní školy od 1. do 9. ročníku se v uvedeném období vzdělávají distančním způsobem. V provozu není ani školní družina.
V období jarních prázdnin od 8. 3. do 14. 3. 2021 distanční výuka a online výuka neprobíhá.

Informace o ošetřovném naleznete na tomto odkazu: https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu. Podle nových pravidel škola již žádné potvrzení nevyplňuje.

Provoz kanceláře školy od 1. 3. 2021 do 21. 3. 2021

Úřední hodiny školy jsou stanoveny od pondělí do pátku od 8.00 hod. do 12.00 hod.
V této době si můžete vyzvednout ve škole materiály pro distanční výuku, které pro Vás připraví vyučující. Materiály budou k vyzvednutí ve vestibulu školy.

PŘI VSTUPU DO BUDOVY ŠKOLY JE POVINNOSTÍ POUŽÍT FFP2 RESPIRÁTOR. DĚTI DO 15 LET MOHOU VSTOUPIT POUZE V CHIRURGICKÉ ROUŠCE.

Děkujeme Vám za pochopení.

Mgr. Lukáš Šimon, řed. školy