Úvod  »  Novinky  »  Třídní schůzky 24. 11. 2021  »

Třídní schůzky 24. 11. 2021

Vážení zákonní zástupci,
dne 24. 11. 2021 se konají třídní schůzky - informace o prospěchu a chování za 1. čtvrtletí tohoto školního roku.
Vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci se chceme vyhnout kumulaci velkého počtu osob. Třídní schůzky tedy budou s největší pravděpodobností ve všech třídách distanční formou, alternativou je individuální prezenční forma - pozvání rodičů na konkrétní čas, tak aby nedošlo k hromadění osob. O formě TS a přesném času konání Vás budou informovat třídní učitelé Vašich dětí.
Informace pro ZZ žáků na 2. stupni ZŠ:
Veškeré podklady ke klasifikaci je možné vidět v systému Bakaláři, proto není bezpodmínečně nutné kontaktovat všechny vyučující​, které Vaše děti vyučují. Oslovte jen ty, kde je nutná nějaká konzultace, potřebujete radu, nebo máte nějaký problém. Stejně budou postupovat i pedagogové a osloví ty z Vás, kde je konzultace s Vámi nutná.
Děkujeme za pochopení.
Vedení školy​