Úvod  »  Novinky  »  Pomozte nám podpořit naši školu - MISSIVA  »

Pomozte nám podpořit naši školu - MISSIVA

Pomozte škole vyhrát soutěž o rekonstrukci školy v hodnotě 100 000 Kč
a pro sebe zájezd za 50 000 Kč vypsané firmou MISSIVA.

Čtvrtek 9. 4. 2015 od 18:00 ve firmě MISSIVA (1. patro - Rtyně nad Bílinou)

Firma MISSIVA se zabývá vztahem člověka k přírodě, vztahem člověka k druhým lidem v různých situacích, svého vlivu na ostatní lidi a vztahem člověka k sobě samotnému a k možnosti volby každého jedince. (http://missiva.cz/)

Do 20.5. můžete nákupem produktů této firmy sbírat samolepky se zeměkoulí, které nalepíte na soutěžní kartičku a odevzdáte ve škole. Škola s největším počtem kartiček vyhrává rekonstrukci školy za 100 000 Kč.

Firma MISSIVA se rozhodla podpořit tuto akci prezentací produktů ve firmě dne 9. 4. 2015 od 18:00 hod. Tímto zveme všechny rodiče, zaměstnance a přátele školy k účasti na této schůzce, kde získáte potřebné informace, jak škole pomoci.

Na schůzce získáte pouze informace! Nemusíte nic kupovat, nikde se registrovat, nic podepisovat - navíc každý z Vás bude moci vyzkoušet produkty firmy a získat milou pozornost.

Těšíme se na Vás